Mediator Ewa Kłaniecka

tel: 501 576 284
e-mail: ewaklaniecka@interia.pl

Nr legitymacji PCM:

Oddział mediatora:

Miejsca prowadzenia mediacji

  • ul. Sienkiewicza 16, 97-300 Piotrków Trybunalski

Rodzaje prowadzonych mediacji:

  • cywilne
  • gospodarcze
  • rodzinne
  • administracyjne

Wykształcenie mediacyjne

  • nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych
  • nr dyplomu: ---
  • inne wykształcenie z tej specjalizacji: ukończone szkolenie specjalistyczne w zakresie mediacje rodzinne, prawo rodzinne. Szkolenia w zakresie mediacji cywilnych. gospodarczych, pracowniczych, biznesowych, szkolnych i rówieśniczych. Centrum Mediacji Partners Polska - szkolenie Mediacja w postępowaniu administracyjnym

Wykształcenie

Wyższe - socjologia, pedagogika resocjalizacyjna, , Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, studia podyplomowe w zakresie mediacji w sprawach gospodarczych z elementami wiedzy pozaprawnej. Wyższa Szkoła Handlowa im. Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim, studia podyplomowe w zakresie mediator i kurator sądowy, Centrum Szkoleń Prawnych dr Grzegorz Frączek, Warszawa.

Informacje

Zostałam mediatorem bo:  Lubię pomagać ludziom, jestem otwarta i chętnie słucham ludzi. Jestem osobą usprawniającą komunikację między Stronami. Cenię, że Strony mogą w sposób niezależny podjąć satysfakcjonującą decyzję.

Co w pracy mediatora jest dla mnie najważniejsze:  ważne dla mnie są alternatywne aspekty rozwiązywania sporów i konfliktów, które pozwalają Stronom na polubowne zakończenia sporu w atmosferze, która sprzyja wzajemnej rozmowie, która pozwala obu stronom na satysfakcjonujące zakończenie.

Moim mediacyjnym marzeniem jest: podnoszenie kwalifikacji i kompetencji mediacyjnych poprzez zdobywanie doświadczenia oraz rozpropagowanie idei mediacji.

Ukończone szkolenie specjalistyczne w zakresie: mediacje rodzinne, prawo rodzinne. Szkolenia w zakresie mediacji cywilnych. gospodarczych, pracowniczych, biznesowych, szkolnych i rówieśniczych. Centrum Mediacji Partners Polska - szkolenie Mediacja w postępowaniu administracyjnym

Mamy oddziały
w całej Polsce.
Znajdź oddział najbliżej Ciebie.
Znajdź oddział
Chcesz zostać
mediatorem?
Kształć się u najlepszych!
Zostań mediatorem
Copyright © 2020 Polskie Centrum Mediacji
projekt i wykonanie:
Agencja Marketingowa - iWizerunek.plStrony Internetowe Wordpress - 84.pl
crossmenuchevron-right