Mediator Małgorzata Kuczewska-Łaska

tel: 691 595 909
e-mail: m.kuczewska@wp.pl

Nr legitymacji PCM:

Oddział mediatora:

Miejsca prowadzenia mediacji

  • Warszawa, ul. Nowy Świat 41 lok. 20

Rodzaje prowadzonych mediacji:

  • cywilne
  • gospodarcze

Wykształcenie mediacyjne

  • nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych
  • nr dyplomu: PCM 1262/MCG/Warszawa/2017
  • inne wykształcenie z tej specjalizacji: Studia podyplomowe Uniwersytet Łódzki: Mediacje w sprawach gospodarczych z elementami wiedzy pozaprawnej

Wykształcenie mediacyjne

  • nazwa specjalizacji: Mediator w sprawach administracyjnych
  • nr dyplomu: PCM 5/MC/Warszawa/2017
  • inne wykształcenie z tej specjalizacji:

Wykształcenie

Wyższe ekonomiczne. Wydział Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studia MBA w międzynarodowej szkole biznesu IEDC w Bledzie, w Słowenii. Certyfikowany księgowy FCMA, CGMA, członek stowarzyszenia CIMA. Studia podyplomowe w SGH „Podstawy Prawno-ekonomiczne Procesu Inwestycyjnego” oraz na Uniwersytecie Łódzkim „Mediacje w sprawach gospodarczych z elementami wiedzy pozaprawnej”.

Informacje

Jest mediatorem z kilkuletnim doświadczeniem. Zanim zawodowo zajęła się mediacjami, miała okazję zdobyć wieloletnie doświadczenie menadżerskie w firmach produkcyjnych, w firmach konsultingowych, w funduszach inwestycyjnych oraz w organizacjach o statusie NGO. W swojej pracy menadżerskiej specjalizowała się w zarządzaniu finansami.

Jest absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów MBA w międzynarodowej szkole biznesu IEDC w Bledzie, w Słowenii. Ponadto zdobyła tytuł certyfikowanego księgowego FCMA, CGMA i jest członkiem stowarzyszenia CIMA. Rozszerzając wiedzę mediatora gospodarczego, ukończyła studia podyplomowe w SGH „Podstawy Prawno-ekonomiczne Procesu Inwestycyjnego” oraz na Uniwersytecie Łódzkim „Mediacje w sprawach gospodarczych z elementami wiedzy pozaprawnej”.

Karierę zawodową rozpoczęła w międzynarodowej firmie doradczej KPMG. Następnie pracowała dla firm zarządzających funduszami inwestycyjnymi: Westfund i PTP-Kleinwort Benson w ramach programu NFI. Była też kontrolerem finansowym oraz dyrektorem finansowym w kilku polskich spółkach produkcyjnych. W latach 2002-2007, 2009-2013 oraz w 2016 roku pracowała w Grupie PKP, w spółce Przewozy Regionalne Sp. z o.o. oraz w PKP PLK S.A., gdzie w poszczególnych okresach pełniła funkcję prezesa zarządu lub członka zarządu ds. finansowych. W 2013 roku była członkiem i przewodniczącą Forum Przewozów Regionalnych i Aglomeracyjnych w UIC (International Union of Railways) z siedzibą w Paryżu. Obecnie, oprócz mediacji zajmuje się doradztwem i współpracą z polskimi i zagranicznymi podmiotami, jako niezależny ekspert finansowy. Małgorzata ma bardzo bogate doświadczenie w zarządzaniu relacjami B2B, B2C; pozasądowym rozwiązywaniu sporów oraz reprezentowaniu dużych podmiotów w sprawach sądowych w charakterze strony. Jako pracodawca wielokrotnie uczestniczyła w negocjacjach w ramach sporów zbiorowych z reprezentantami związków zawodowych.

Mamy oddziały
w całej Polsce.
Znajdź oddział najbliżej Ciebie.
Znajdź oddział
Chcesz zostać
mediatorem?
Kształć się u najlepszych!
Zostań mediatorem
Copyright © 2020 Polskie Centrum Mediacji
projekt i wykonanie:
Agencja Marketingowa - iWizerunek.plStrony Internetowe Wordpress - 84.pl
crossmenuchevron-right