Znajdź mediatora

Jak znaleźć Mediatora?

Mediacja to coraz popularniejsza forma rozwiązywania sporów. Stanowi alternatywę dla postępowania sądowego, które często idzie w parze z nasilonym stresem oraz brakiem przyjaznej atmosfery, tak pomocnej przy znajdowaniu porozumienia między stronami sporu. Kluczową rolę podczas prowadzonych rozmów pełni mediator. Jak znaleźć mediatora? Gdzie go szukać? Z łatwością uda się odnaleźć specjalistę, który pracuje w pobliżu. Nasz zespół mediatorów składa się z ekspertów z każdej dziedziny. Pomagamy znaleźć pozytywne rozstrzygnięcie w sporach karnych, rodzinnych, gospodarczych, cywilnych czy administracyjnych. Wystarczy skorzystać z mapy lub wygodnej wyszukiwarki, by odnaleźć kontakt do najbliżej pracującego mediatora.

Lista Mediatorów, Baza PCM

(Krótki tekst + link do 31)

Szukasz mediatora pracującego w pobliżu? Skorzystaj z naszej wygodnej listy mediatorów. W naszej bazie znajdziesz eksperta, który będzie specjalizował się w odpowiednim rodzaju sporów. Skontaktuj się z mediatorem, który skutecznie wesprze działania prowadzące do pozytywnego zakończenia konfliktu.

Dyżury Mediatorów

(link do 32)

Masz pytania odnośnie mediacji? Chcesz porozmawiać bezpośrednio z mediatorem? Upewnić się, czy mediacja może pomóc również w Twojej sytuacji?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Skontaktuj się z naszym oddziałem lub filią. Możesz też skontaktować się z sądem, Biurem RPO czy mediatorem z lokalizacji znajdującej się w pobliżu.

Mamy oddziały
w całej Polsce.
Znajdź oddział najbliżej Ciebie.
Znajdź oddział
Chcesz zostać
mediatorem?
Kształć się u najlepszych!
Zostań mediatorem
Copyright © 2020 Polskie Centrum Mediacji
projekt i wykonanie:
Agencja Marketingowa - iWizerunek.plStrony Internetowe Wordpress - 84.pl
crossmenuchevron-right