Nr legitymacji PCM: 645
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - magisterskie w zakresie stosowanej psychologii klinicznej;
Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie - studia podyplomowe w zakresie zarządzania personelem
Mediacjami, głównie rodzinnymi, zajmuję się od 2012 r. od kiedy ze względów zdrowotnych zdecydowałam się na zmianę charakteru dotychczasowej pracy. Decyzja ta stanowiła naturalną kontynuację moich wcześniejszych doświadczeń zawodowych związanych z pracą z dziećmi, które ze względu na trudną sytuację rodzinną lub szkolną mieszkały poza domem. Wiele lat zajmowałam się dziećmi upośledzonymi umysłowo w stopniu lekkim i umiarkowanym, przebywających w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym. Jednocześnie pracowałam z dziećmi umieszczonymi postanowieniem Sądu Rodzinnego w Domu Dziecka. Zajmowałam się diagnozą psychologiczną dzieci, prowadziłam z nimi zajęcia grupowe i indywidualne korzystając m.in. z metody psychodramy, technik socjoterapeutycznych. Utrzymywałam także stały kontakt z ich rodzinami.
Drugi etap w moim życiu zawodowym był związany ze Stowarzyszeniem SOS - Wioski Dziecięce w Polsce, międzynarodową organizacją zajmującą się tworzeniem i wspieraniem rodzin zastępczych dla dziecinie mogących się wychowywać w swoich rodzinach biologicznych i w związku z tym zamieszkujących z opiekunami w Wiosce Dziecięcej. Moim zadaniem było rekrutowanie opiekunów i ich stale wspieranie głównie poprzez organizowanie pomocnych szkoleń. W późniejszym czasie zajmowałam się rekrutacją na inne stanowiska w organizacji: menadżerskie i administracyjne.
Z racji na moje doświadczenia zawodowe najwięcej satysfakcji dostarcza mi prowadzenie mediacji rodzinnych oraz z nieletnimi sprawcami czynu karalnego. Takich mediacji przeprowadziłam najwięcej. W mediacji szczególną uwagę przykładam do klarownej komunikacji, uświadomienia przez uczestników swoich priorytetów i posiadanych zasobów.